ACİL ANONS SESLENDİRME HİZMETLERİ

Ürün Kodu : ankara

Ürün Fiyatı :

                                                          

Acil Anons Sistemleri ,işyerlerinde çok katlı bina ,alış veriş merkezleri ve fabrikalara kadar her türlü işletmede, acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması ve geri plan müzik yayını amacıyla kullanılır.

Acil Anons ve Seslendirme Sistemleri Binalarda Müzik Anons ve İnsanların Tahliyesi İçin Kullanılır.

Müzik Yayınında Amaç İnsanların Bulundugu Hacimlerde Hoş Bir Ambians Sağlamak İken, Acil Anonsta Amaç  İnsanların Güvenli Bir Şekilde Ortamdan Tahliye Edilmesini  Sağlamaktır.

ÇÖZÜM SUNDUĞUMUZ SİSTEMLER ÇOK GENİŞ BİR ÜRÜN YELPAZESİNE SAHİPTİRLER

BASİT TEK VEYA İKİ ZONLU ANONS SİSTEMLERİ

60 ZONA KADAR BÜYÜYEBİLEN ACİL ANONS SİSTEMLERİ

LİMİTSİZ OLARAK BÜYÜYEBİLEN ACİL ANONS SİSTEMLERİ

ASMA TAVAN TİPİ HOPARLÖRLER

KABİN TİPİ HOPARLÖRLER

KOLON TİPİ HOPARLÖRLER

PROJEKTÖR TİPİ HOPARLÖRLER

DİJİTAL VEYA ANALOG ANONS İSTASYONLARI

DİLAS GÜVENLİK Ailesi Olarak Acil Anons  Sistemleri Kurulum, Montaj, Bakım ve Arıza Servis Hizmeti Sağlamaktayız. Acil Anons  Sistemleri Konusunda Uzman Kadromuzla Siz Müşterilerimize Daha Kaliteli Hizmet Sağlamak İçin Her Geçen Gün Teknolojiyi Daha Yakından Takip Ediyor ve Türkiye de Acil Anons  Sistemleri Alanında En Başarılı Firma Olma Yolunda İlerliyoruz.

Kurulan sistemleri;yangın alarm gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilir.Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil , yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasınıda sağlamaktır.