B 7100 KÖŞELİ 4 Kollu Elektro Statik Boyalı BOY Turnikesi

Ürün Kodu : B 7100

Ürün Fiyatı :

     Özellik Açıklama
Enerji 100 - 240 V AC
Güç Tüketimi 60 W
 Gövde 1,5 mm Saç üzeri elektrostatik boya
Çalışma Isısı (-20), (+60) C
Ebatlar 1530 x 1560 x 2300
Kol Uzunluğu 65 cm stardart 4 kol
 Sistem Mikroprosesör kontrollu olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir.Geçilen yönde bir data çıktısı mevcuttur. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile konrolde direkt PC ye de gönderilebilir. Sistem elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş moda döner.
Kontrol Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DCdarbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü acces kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.
Acil Mod Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.
Göstergeler Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı "X" işareti yanar.
Ekstra Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir.İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.
Özgün Tasarım Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Garanti Sistem iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik Servis Tüm Türkiye dahilinde, KKTC, Türkiye Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Kalite Standartları TSEK ve ISO 9001-2000
 Uygulama Sisteme özel giriş çıkış ses efektleri, tercih edilebilir gövde rengi.