Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Ürün Kodu :

Ürün Fiyatı :

                                                       Kamera ve Güvenlik Sistemleri

Kurulduğu ilk yıllarda elektronik cihaz yetkili servisliği, Uydu sistemleri, görüntülü görüntüsüz kapı konuşma sistemleri alanında çalışmış olan kadromuz , dünyadaki teknolojilerin gerektirdiği ölçüde bir yapılanmaya ve Elektronik Güvenlik Sistemleri alanındada faliyete geçmiştir.

Elektronik Güvenlik çözümleri , alarm Sistemleri ve Alarm İzleme Merkezi ile elektronik güvenlik alanında Türkiye genelinde hizmet sunmaktadır.Dünyadaki teknolojik gelişmeleri takip eden Dilas Güvenlik, uzman mühendis kadrosu ile elektronik güvenlik alanında hizmet vermektedir.Şirketimiz ,projeye özel elektronik güvenlik sistemi tasarımı yapmakta ve etkin güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Apartman site ve özel konutlar

Özel okullar ve dershanelerin güvenlik sistemini kurmak

Site ve özel konutlar

Elektronik Güvenlik ve alarm işletim sistemini kurmak

Büro ve ofisle

Otel ve Tatil Köyleri

Alışveriş Merkezleri

Endüstri ve sanayi bölgeleri;fabrikalar,sanayi tesisleri,santraller,atölyeler gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermekteyiz.

                                                                      BAŞLICA   İLGİ ALANLARIMIZ

Kamera Güvenlik ve Kayıt Sistemleri, Uydu , Çanak ve LNB,Diafon Sistemleri , Alarm Güvenlik Sistemleri,Bariyer ve Turnike Sistemleri, Parmak İzli Geçişler başlıca Elektronik Güvenlik Sistemlerinde aklınıza gelebilecek her türlü iş ve projeler için arayın,çözüm üretelim, sistemi kurulu hale getirip teslim edelim.