Silindir Camlı VIP Turnike

Ürün Kodu : Silindir Camlı VIP Turnike

Ürün Fiyatı :

     Özellik Açıklama
Enerji 100 - 240 V AC
Güç Tüketimi 60 W
Gövde 304 kalite paslanmaz çelik
Çalışma Isısı (-20), (+50) C
Ebatlar Yüks: 990 Çap: 220
Kol Uzunluğu 80 cm Plexiglass
Akıllı Kol Turnike ileri-geri hareketi sırasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve buna göre tepki verme özelliğine sahiptir.
Sistem Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Geçilen yönde bir data çıktısı mevcuttur. Bu TTL bir çıkış olmakla birlikte, data çıktısı opsiyonel olarak IO kart yardımı ile PC’ye de gönderilebilir. Sistem, elektrik kesilmesi durumunda, dahili kesistinsiz güç kaynağı sayesinde ortalama 200 kez daha açma kapama hareketi yapabilmektedir.
Kontrol Geçiş tetiklemesi için kuru kontak kullanılmaktadır. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir
Buton Kontrol VIP motorlu turnike tek veya çift buton kontrolü ile de çalışmaktadır. Tek buton kontrolünde, butona her basılışta turnike bir sonraki hareketini yapar (açıksa kapanır, kapalı ise açılır). Çift buton kontrolünde açma ve kapama için ayrı butonlar bulunmaktadır.
Zaman kontrol Turnike nin açıldıktan belirli bir süre sonra otomatik kapanması isteniyorsa, istenilen süreye ayarlanabilen zaman kontrolü bulunmaktadır.
Motor Dişli Sistemi Mikroişlemci tarafından yönü kontrol edilebilir şekilde, blokajlı motor dişli sistemi mevcuttur. Bu sistem sadece mikroişlemci kontrolünde motora enerji uygulanması ile geçişe izin verir. Bunun dışındaki durumlarda izinsiz geçiş için turnike sistemine dahili müdahele edilmesi ya da kolun dış etkenlerle kırılması gerekmektedir.
Acil Mod Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur. Acil durum geçişi uzaktan kontrol ile de yapılabilir. Bu şekilde turnikeler acil çıkışa imkan verir.
Göstergeler (Opsiyonel) Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı " X " işareti yanar.
Uzaktan Kumanda (Opsiyonel) Butonlu (30m) veya keyless (3m) uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir.Anahtarlığa takılan veya personelin yanında bulunduracağı keyless kumanda modülü sayesinde turnikeye 3m yaklaşıldığında, turnike kullanıcıyı tanır ve herhangi bir tuşa basılmasızın geçiş sağlanır. Bir turnikeye 1-500 adet butonlu veya keyless kumanda tanıtılmaktadır.
Ekstra Müşteri isteklerine bağlı olarak istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. Sistemin opsiyonel özellikleri mevcuttur. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.
Özel Tasarım Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.
Garanti Sistem iki yıl süre ile garantilidir.
Teknik Servis Tüm Türkiye dahilinde, KKTC, Türki Cumhuriyetler ve Balkanlarda uzman, kaliteli, hızlı ve kesintisiz teknik destek.
Kalite Standartları TSEK ve ISO 9001-2000
Uygulama (Opsiyonel) Sisteme özel giriş çıkış ses efektleri, geçiş uyarı sinyal lambası, tercih edilebilir gövde rengi.